Call Us
Email us
SUPPORT.PL 
Sp. z o.o.

Warszawa, Polska

PROFIL FIRMY

PROFESJONALNA KONFIGURACJA BITRIX24 DLA BIZNESU

Dostosowujemy i ustawiamy narzędzia Bitrix24 pod Twoją firmę oraz automatyzujemy procesy biznesowe o dowolnym stopniu trudności.

GOTOWE ROZWIĄZANIA

Wielu użytkowników Bitrix24 ogranicza się do standardowych funkcji i wypuszcza z rąk możliwości wydajniejszej pracy. Ogromna gama narzędzi systemowych pomoże zautomatyzować i uprościć procesy biznesowe Twojej firmy w absolutnie dowolnej skali.

FIRMA


UPROSZCZA PROCES WEWNĘTRZNEJ KOMUNIKACJI W FIRMIE

BITRIX24: PANEL KLIENTA

Kompletne rozwiązanie dla organizacji wsparcia serwisowego i obsługi klienta. Organizuj Panel klienta i usługi wsparcia, automatyzuj fakturowanie, zarządzaj zdarzeniami za pomocą naszego rozwiązania Bitrix24: Panel klienta.

Szczegóły
PRZYSTOSOWANIE NOWEGO PRACOWNIKA/
STARZYSTY

ZAPOZNANIE PRACOWNIKA Z FIRMĄ WRAZ ZE STOPNIOWYM AUTOMATYCZNYM PRZECHODZENIEM WEDŁUG ETAPÓW ORAZ JEDNOCZESNE PRZYSWAJANIE NARZĘDZI BITRIX24

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
ORGANIZACJA IMPREZY/WYDARZENIA

ZESTAW NARZĘDZI, KTÓRY POMOŻE W ORGANIZACJI WYDARZENIA: ROZDZIELIĆ ZADANIA DOTYCZĄCE PRZYGOTOWYWANIA POMIĘDZY OSOBY ODPOWIEDZIALNE, ZAPROSIĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW I O NICZYM NIE ZAPOMNIEĆ!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
EWIDENCJA WADLIWYCH PRODUKTÓW

SERWIS POZWALA ODPOWIEDZIALNYM POZOSTAWIAĆ PRETENSJE DOTYCZĄCE WADLIWYCH PRODUKTÓW. PRZY TWORZENIU PRETENSJI MARKETOLODZY OTRZYMUJĄ POWIADOMIENIE E MAILEM I UZGADNIAJĄ DANE DOTYCZĄCE WNIOSKU. PO UZGODNIENIU TOWAROZNAWCA ZOSTAWIA SWOJE KOMENTARZE.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
ROZKŁAD ZAJĘĆ

ROZWIĄZANIE TO PRZEZNACZONE JEST DLA ORGANIZACJI GRUP STUDENCKICH ORAZ STWORZENIA HARMONOGRAMU ZAJĘĆ TYCH GRUP, A TAKŻE PLANOWANIA ZAJĘTOŚCI WYKŁADOWCÓW I SAL WYKŁADOWYCH.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW


SPRZEDAŻ

Zautomatyzuj procesy sprzedaży, aby pracować szybciej podnieść jakość. Pomożemy Ci przenieść wszystkie procesy biznesowe związane ze sprzedażą do Bitrix24 i sprawimy, że komunikacja z klientami stanie się wygodniejsza zarówno dla nich jak i dla ciebie.

REZERWACJA ZASOBÓW (SPRZEDAŻ USŁUG/WYNAJEM)

Otrzymasz skonfigurowany CRM do pracy z usługami z pomocą rezerwacji zasobów.
Fryzjer, myjnia samochodowa lub organizacja świąt - rozwijaj dowolny biznes z Bitrix24! 

CENTRUM KONTAKTOWE

Komunikuj się z klientem za pośrednictwem sieci społecznościowej (VKontakte, Facebook, Instagram), komunikatora internetowego (Viber, Telegram), czatu (Yandex, czat, czat online), korzystaj z formularza CRM i funkcji telefonu zwrotnego.

USTAWIENIE OBIEGU DOKUMENTÓW

Dostosujemy szablony dokumentów w zależności od wymagań i zadań, a dane firmy oraz dane klientów zostaną automatycznie zastąpione we właściwych miejscach dokumentu w wymaganym formacie, eliminując błędy i oszczędzając czas pracowników.

INTELIGENTNY FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Specjalne formularze zamówienia towarów i usług na stronie, pozwalają klientowi otrzymać to, czego chce w kikla kliknięć, a menedżerom – skrócić czas konwertacji pierwszego zapytania w deal.

Przeczytaj nowy przykład wdrożenia Bitrix24:
Organizacja pracy przedstawicieli handlowych,
dział sprzedaży i obsługi serwisowej

ZADANIA

W każdej firmie każdy pracownik wykonuje powierzone mu zadania. Z reguły jest to niemożliwe bez interakcji z kolegami. Aby usprawnić komunikację między pracownikami i kontrolować realizację zadań przez pracowników, proponujemy korzystanie z narzędzia "Zadania i projekty".

REJESTR CZASU PRACY I WYKONYWANIA ZADAŃ PRZEZ PRACOWNIKÓW

MONITOROWANIE CZASU PRACY PRACOWNIKÓW JEST POTRZEBNE DO ZROZUMIENIA, ILE CZASU POTRZEBA NA WYKONANIE KONKRETNYCH ZADAŃ, OTRZYMANIA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH ZAJETOŚCI PRACOWNIKÓW I KOORDYNACJI PLANÓW ROBOCZYCH DZIAŁÓW. WSZYSTKIE TE INFORMACJE PRZYCHODZĄ DO KIEROWNICTWA W WYGODNEJ FORMIE.

SZABLON DO TRUDNYCH ZADAŃ

AUTOMATYZUJEMY PROCESY WIELOZADANIOWE, KTÓRE WŁĄCZAJĄ WIELU PRACOWNIKÓW, RÓŻNE DZIAŁY, DZIELĄ SIĘ NA PODZADANIA I WYMAGAJĄ OSTATECZNEGO TERMINU.

BANK POMYSŁÓW

JEST TO GRUPA OTWARTA, W KTÓREJ KAŻDY PRACOWNIK ZAREJESTROWANY NA PORTALU, MOŻE ZOSTAWIĆ SWOJĄ PROPOZYCJĘ DOTYCZĄCĄ ROZWOJU BIZNESU, PORTALU, LUB CZEGOKOLWIEK INNEGO, A PRACOWNICY MOGĄ POMYSŁ POLUBIĆ, JEŻELI IM SIĘ SPODOBA. TUTAJ MOŻNA TEŻ PROWADZIĆ DYSKUSJE NAD TYMI POMYSŁAMI, UDOSKONALAĆ I TWORZYĆ GŁOSOWANIE, JEŚLI JEST TO WYMAGANE.

APLIKACJE

Opracowujemy własne aplikacje, które są również ukierunkowane
na automatyzację procesów biznwsowych.

PŁATNOŚCI BANKOWE

Jest to aplikacja do otrzymywania informacji o płatnościach przychodzących na konta bankowe, ich przetwarzaniu i automatycznym uruchamianiu procesów biznesowych w CRM.

WHMCS i Bitrix24

Aplikacja do tworzenia efektywnej komunikacji pomiędzy działem sprzedaży a klientami firmy w wygodnym formacie. Realizuje ono jednokierunkową synchronizację danych między systemem rozliczeniowym WHMCS a Bitrix24.

PAKIETY DO SZYBKIEGO URUCHOMIENIA BITRIX24


Powierz uruchomienie i konfigurację systemu specjalistom - jest to najbardziej niezawodny i wygodny sposób na rozpoczęcie korzystania z możliwości i technologii Bitrix24 w celu organizacji pracy i interakcji z klientami.

przykłady projektów

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie udzielimy Ci konsultacji!

Contact Info

SUPPORT.PL Sp. z o.o.

Warszawa, Polska